Tisztelt érdeklődő pedagógus Kollégák!

tamop_palyazat

Tisztelt érdeklődő pedagógus Kollégák!

Szerző: admint

2014-10-16

Intézményünk sikeresen pályázott a TÁMOP-3.1.4.B-13/1-2013-0001 „KÖZNEVELÉS AZ ISKOLÁBAN” kiemelt projekt keretében a pedagógiai hatékonyság és a tanulói eredményesség növelése érdekében meghirdetett MENTORÁLÓ INTÉZMÉNYI MŰKÖDÉS KIALAKÍTÁSÁRA kiírt pályázaton.

Pályázatunk címe:

Csip-csup csodák, avagy környezetismeret oktatás élménypedagógiára alapozva

Szeretettel várjuk az érdeklődőket október 16-án, 8-11 óráig iskolánk könyvtári olvasójában, ahol első lépésként egy előadás keretében bemutatjuk, hogyan tanítjuk a környezetismeretet immár 6. éve intézményünkben.

A pályázat következő elemeként november 11-én 9 órától terepgyakorlaton vehetnek részt az érdeklődő kollégák, egy 2. évfolyamos osztállyal.

Az első előadásra részvételi szándékukat legkésőbb október 15-ig jelezzék iskolánk elérhetőségein!

HÍREK