KRÉTA elektronikus napló

KRÉTA elektronikus napló

KRÉTA elektronikus napló

Szerző: admint

2017-09-02

Tisztelt Szülők!

A 2017/2018. tanévtől áttérünk a Köznevelési Regisztrációs és Tanulmányi alaprendszer (KRÉTA) elektronikus naplójára. Az aktuális tanévet szeptember 1-től lehet beállítani, jelenleg az adatok feltöltése folyik.
A megfelelő működéshez szükségünk lesz az Önök pontos adatszolgáltatására, melyet az osztályfőnökök az első szülői értekezleten fognak kérni (a szülői értekezletek időpontjai megtalálhatók az iskola honlapján).

Az elektronikus naplót előreláthatólag szeptember második felében tudjuk megnyitni, ettől használhatják Önök is. A belépési kódokat minden szülőhöz időben eljuttatjuk.

Szíves megértésüket és együttműködésüket előre is köszönjük.

Budaörs, 2017. szeptember 1.

Tisztelettel:                                       

Simsik Zsuzsanna
igazgató      

Címkék: ,

Hozzászólás

HÍREK