Képek a Felvidéki kirándulásról a Határtalanul program keretében 7.a és 7.b osztályok részvételével

Képek a Felvidéki kirándulásról a Határtalanul program keretében 7.a és 7.b osztályok részvételével

Határtalanul_logo_f

A Határtalanul! program célja a magyar-magyar kapcsolatok építése, személyes kapcsolatok kialakítása, elmélyítése. A program a nemzetpolitikai célt fordítja le konkrét tapasztalatokra, azaz a Határtalanul! a nemzeti összetartozás operatív programja. Keretében magyarországi iskolák tanulói az állam támogatásával osztálykiránduláson vesznek részt a szomszédos országok magyarlakta területein, így személyes tapasztalásokat szereznek a külhoni magyarságról.

Határtalanul napról-napra >>

Felvidék Réka Myra beszámoló >>

Felvidék Bogi Liza beszámoló >>

Kiss Réka 7. b osztályos tanuló rajzai >>

 

BajmócFülek

HÍREK