Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály megyei fordulójának eredményei

matematika_verseny

Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztály megyei fordulójának eredményei

Szerző: admint

2018-11-05

A 2018/19-es tanévben a Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. osztályos csapatainak megyei versenye október hónapban került megrendezésre.

A megyei/körzeti írásbeli forduló után, a továbbjutók az országos döntőn (írásbeli és szóbeli) versenyezhetnek tovább.

Gratulálunk a csapatoknak az elért eredményekért és köszönet illeti a felkészítő tanárokat az odaadó munkájukért.

 

 A verseny megnevezése  

Elért helyezés

 

 

Tanuló neve

 

 

Osztálya

 

 

Felkészítő tanár

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 3. hely Ábel Benedek
Gerzsenyi Sebő
Kovács Artúr
Pronk Dávid
4. b Újváriné Sipos Katalin
Pásztornickyné Kelemen Anna
  6. hely Földi Medárd
Kohári Áron
Morva Benedek
Zámbó-Trencséni Sára
3. a Bíró Anikó
  8. hely Gelléri Barnabás
Osztobányi Gergő Máté
Kukucska Szabolcs
Nagy Johanna Kála
3. c Bacsó Beáta
  8. hely Schriffert Áron 4. c Bayer Attiláné
    Pinczés Márk    
    Popovics Milán    
    Kovács Olivér    
  9. hely Kunos Karolina
Szabó Hanna
Szverle Enikő
Páncsity Laura
4.a Petőné Forró Júlia
  12. hely Fojt Gréta
Kecskés Júlia
Szabó Jázmin
Ványai Villő
4. c Bayer Attiláné
  21. hely Dobos Vilmos
Máté Dániel
Czudar Ildikó
Bonnay Olivér
3. b Mucha Andrea
  25. hely Nagyházi Lili 3. b Mucha Andrea
    Sztancsu Damáz    
    Bartyik Szofi    
    Benkő Panka    
  2.hely Kozma Lőrinc 6.c Rétiné Munkácsi Ágota
    Schriffert Péter    
    Strüning Leon    
    Szántó Zsigmond    
  15.hely Kovács Áron Dániel 6.b Mester Enikő
    Gáspár Gergő Gábor    
    Zimon Zsombor    
    Lukász Lőrinc Péter    
  20.hely Horváth Botond 6.a Rétiné Munkácsi Ágota
    Kovács Samu    
    Farkas Levente    
    Gertner Benjamin    
  21.hely Honéczy Hanna 6.e Balla Júlia
    Rujp Anna    
    Fazekas Mór    
    Pátzai Anna    
  16.hely Szalai Kinga Emma 7.b Nagy Izabella
    Dobos Júlia    
    Vida Áron Pál    
  4.hely Etlényi Szonja 8.b Kalácska Barbara
    Gulrich Ferenc    
    György Iván    
    Marsi Liza    
  6.hely Bőle Maja 8.a Rétiné Munkácsi Ágota
    Dobos Boglárka    
    Kalmár Emma    
    Szalai Zita    
  14.hely Alfőldi Anna 8.b Kalácska Barbara
    Billig Zsófia    
    Kiss Réka    
    Máriaházy Mira    

 

HÍREK