Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredmények

matematika_verseny

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredmények

Szerző: admint

2014-03-19

XXV. Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján nagyszerű sikereket értünk el.

Gratulálunk diákjainknak és az őket felkészítő pedagógusoknak a gyönyörű eredményekért!

Az áprilisi országos döntőbe jutottaknak sikeres felkészülést, kitartó munkát kívánunk.

 

Egyéni eredmények

.

3. évfolyam

 

 

 

3. hely
 Somogyi Kornél 3.b
 Felkészítő:
 Pásztornickyné Kelemen Anna
 

 

 

4. hely
 Kalmár Emma 3.a
 Felkészítő:
 Bayer Attiláné
 

 

 

7. hely
 György Iván 3.b
 Felkészítő:
 Pásztornickyné Kelemen Anna
 

 

 

21. hely
Molnár Vilja 3.b
 Felkészítő:
 Pásztornickyné Kelemen Anna
 

 

 

31. hely
Molnár Vanda 3.b
 Felkészítő:
 Pásztornickyné Kelemen Anna

 .

4. évfolyam

 

 

 

1. hely
 Farkas Ozor 4.c
 Felkészítő:
 Feiertag Andrea
 

 

 

6. hely
 Sajtos Kristóf 4.c
 Felkészítő:
 Feiertag Andrea
 

 

 

23. hely
 Bíró Gergely 4.b
 Felkészítő:
 dr. Grafné Huszák Ágnes
 

 

 

31. hely
 Somogyi Botond 4.d
 Felkészítő:
 Maksainé Nagy-Barna Erika
 

 

 

47. hely
 Vida Fanni 4.b
 Felkészítő:
 dr. Grafné Huszák Ágnes
 

 

 

47. hely
 Zelei Dániel 4.a
 Felkészítő:
 Tucsekné Farkas Hedvig

 

5. évfolyam

 

 

 

7. hely
 Dobrovszki Gergő 5.d
 Felkészítő:
 Gerecs Lászlóné
 

 

 

14. hely
 Csábi-Kis Henrik 5.b
 Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota
 

 

 

30. hely
 Dankó Miklós 5.c
 Felkészítő:
 Kalácska Barbara

 

6. évfolyam

 

 

 

13. hely
 Kovács Balázs 6.n
 Felkészítő:
 Wallenstein Andrea
 

 

 

21. hely
 Sáfár Dániel 6.i
 Felkészítő:
 Gerecs Lászlóné
 

 

 

33. hely
 Besenyei Bence 6.i
 Felkészítő:
 Gerecs Lászlóné
 

 

 

42. hely
 Kovács Kristóf 6.i
 Felkészítő:
 Gerecs Lászlóné

 

7. évfolyam

 

 

 

20. hely
 Osztobányi Péter 7.i
 Felkészítő:
 Kalácska Barbara

 

8. évfolyam

 

 

 

2. hely
 Csutorás Barna 8.n
 Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota
 

 

 

3. hely
 Csutorás Bence 8.n
 Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota
 

 

 

25. hely
 Andréka Lilla 8.n
 Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota
 

 

 

26. hely
 Horváth Márton 8.d
 Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota
 

 

 

32. hely
 Do Minh Viktor 8.i
 Felkészítő:
 Wallenstein Andrea
 

 

 

50. hely
 Pálffy Barnabás 8.d
 Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota

.

.

Csapat eredmények

 

 

 

 

1. hely
 3. évfolyam
 Somogyi Kornél,
 Kalmár Emma,
 György Iván
 

 

 

1. hely
 4. évfolyam
 Farkas Ozor,
 Sajtos Kristóf,
 Bíró Gergely
 

 

 

3. hely
 5. évfolyam
 Dobrovszki Gergő,
 Csábi-Kis Henrik,
 Dankó Miklós
 

 

 

1. hely
 8. évfolyam
 Csutorás Barna,
 Csutorás Bence,
 Andréka Lilla

 

HÍREK