Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny és Megyei Biológia Verseny 2014.

Versenyeredmények

Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny és Megyei Biológia Verseny 2014.

Szerző: admint

2014-04-13

Iskolánkban került megrendezésre 2014. április 12-én a a Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny és Megyei Biológia Verseny.

Köszönjük a lelkes részvételt és gratulálunk a helyezetteknek!

.

Az eredmények:

 

Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny – 7. osztály

 

Tanuló neve Iskola neve Jelige Elért pontszám Helyezés
1. Benke Réka Váci Mihály Katolikus Általános Iskola NIGER 86 1.
2. Zöld Béla Váci Juhász Gyula Általános Iskola GRÖNLAND 85 2.
3. Fehér Boglárka Váci Juhász Gyula Általános Iskola SZUEZI-CSATORNA 84 3.
4. Gróf Botond Biatorbágyi Általános Iskola POLINÉZIA 77 4.
5. Zsók Sándor Simándy József Általános Iskola MISSISSIPPI 76 5.
6. Rostás Gergely Váci Földváry Károly Általános Iskola EISMITTE 75 6.
7. Laboncz Levente Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium DARWIN 73 7.
8. Miklósi Domonkos Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola VOSZTOK 73 8.
9. Csató Dániel Bleyer Jakab N.N. Általános Iskola Budaörs EGYIPTOM 72 9.
10. Hagymásy Soma Németh Kálmán Általános Iskola és AMI MIKRONÉZIA 72 10.

 

Teljes eredménylista:    LETÖLTÉS >>

Feladatlap – 7. osztály:    LETÖLTÉS >>

 ..

.

Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny – 8. osztály

 

Név Iskola neve Jelige Elért pontszám Helyezés
1. Varga Péter Somogyi Imre Általános Iskola CSÓVÁNYOS 79 1.
2. Karászi Patrik Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium RÁBA 75 2.
3. Horty Dávid Ágoston ZSPKSZJ Iskolaközpont DOBOGÓKŐ 67 3.
4. Kovács Szabolcs Váci Mihály Katolikus Általános Iskola HAJDÚSÁG 67 4.
5. Zámbó Martin Váci Juhász Gyula Általános Iskola BÜKK 64 5.
6. Pap Csenge Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium HANSÁG 60 6.
7. Szabó Gabriella Pipacsvirág Általános Iskola Telki KÉKES 58 7.
8. Molnár Enikő Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium BUGAC 57 8.
9. Szamosi Szabolcs Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium BÖRZSÖNY 57 9.
10. Hídváry Márton Váci Juhász Gyula Általános Iskola MÓRI-ÁROK 55 10.

 

Teljes eredménylista:     LETÖLTÉS >>

Feladatlap – 8. osztály:    LETÖLTÉS >>

.

Megyei Biológia Verseny 2014.

 

Név Iskola neve Jelige Elért pontszám Helyezés
1. Vas Bernadett Szentistvántelepi Általános Iskola Budakalász SERDÜLŐKOR 89 1.
2. Jakab Máté Ádám Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda Cegléd IZÜLET 89 2.
3. Kuruc Viktor Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Iskola KÖTŐHÁRTYA 89 3.
4. Vad Petra Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola PAJZSMIRIGY 88 4.
5. Juhos Gábor Benjámin Váci Mihály Katolikus Általános Iskola HÁMSZÖVET 87 5.
6. Zentai Katalin Zimándy Általános Iskola Törökbálint KOPONYA 83 6.
7. Do Minh Viktor Budaörs, 1.Számú Ált. Iskola HORMON 79 7.
8. Tóth Markó Váci Juhász Gyula Általános Iskola KOSZORÚÉR 79 8.
9. Fülöp Márk Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola HAJSZÁLÉR 75 9.
10. Gazsi Mór Móra Ferenc Általános Iskola Sülysáp IZOMZAT 75 10.

 

Teljes eredménylista:    LETÖLTÉS >>

Feladatlap:     LETÖLTÉS >>

HÍREK