Tájékoztató az iskolai étkezés változásáról – 2017. január

Ebédrendelés - Budaörsi 1. számú Általános Iskola

Tájékoztató az iskolai étkezés változásáról – 2017. január

2016-12-29

A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 99/G. § (1) bekezdése értelmében 2017. január 1-jétől a tankerületi központ a köznevelési intézmények tekintetében teljes körűen gyakorolja a fenntartói és működtetési feladatokat, azaz valamennyi köznevelési feladatot ellátó hely üzemeltetéséért, működtetéséért is kizárólagosan felel.

Az gyermekétkeztetés feladatellátásának biztosítása Budaörs Város Önkormányzatának feladata marad. Ezért változik az étkezés ügyintézésének menete:

Étkezés megrendelése

A gyermekek étkezését továbbra is az iskola honlapjáról elérhető webes felületen lehet megrendelni minden hónap 5-15-e között. A program a rendelési lehetőséget minden hónap 15-én lezárja.
Az étkezési igény a Polgármesteri Hivatal aulájában található e-pontokon (ingyenesen használható számítógépeken) is leadható.

Megrendelési időszakon kívül, utólagos étkezési megrendelések leadása:

E-mail-ben: 1szgyereketkezes@budaors.hu címen az iskola és a gyermek nevének, osztályának feltüntetésével
vagy
személyesen a Budaörs Polgármesteri Hivatal pénzügyi osztályán (Budaörs, Szabadság út 134.) a 113-as szobában van lehetőség a Hivatal ügyfélfogadási idejében.
Utólagos megrendelést kizárólag írásban tudunk elfogadni (telefonon nem).

Étkezés lemondása (pl.: betegség esetén):

Az étkezés a bejelentést követő naptól, kizárólag írásban mondható le!

Az étkezést lemondani megelőző napon 09.00 óráig lehet: 1szgyereketkezes@budaors.hu címen az iskola és a gyermek nevének, osztályának feltüntetésével

vagy

személyesen a Budaörs Polgármesteri Hivatal pénzügyi osztályán (Budaörs, Szabadság út 134.) a 113-as szobában van lehetőség a Hivatal ügyfélfogadási idejében (telefonon nem lehet lemondani).

Étkezés módosítása (pl.: 3 étkezés helyett csak kettőt kér):

Minden hónap 15-ig írásban lehetséges a 1szgyereketkezes@budaors.hu címen, illetve személyesen a Budaörs Polgármesteri Hivatal Pénzügyi Irodáján (Budaörs, Szabadság út 134.), a 113-as szobában van lehetőség, a Hivatal ügyfélfogadási idejében.
Az étkezést a bejelentést követő hónaptól változtatható.

Étkezéssel kapcsolatos ügyintézésre 2017. január 1-től a Budaörsi 1. Számú Általános Iskolában nem lesz lehetőség. Kérjük kérdéseikkel forduljanak a Polgármesteri Hivatalhoz a 1szgyereketkezes@budaors.hu e-mail címen.

Köszönettel:
Budaörsi Polgármesteri Hivatal

Hivatal ügyfélfogadási ideje
Hétfő: 13.00-18.00
Kedd: nincs ügyfélfogadás
Szerda: 08.00-12.00, és 13.00-16.00
Csütörtök: nincs ügyfélfogadás
Péntek: 08.00-12.00

Tel: 06-23/447-433 vagy 06-23/447-904

Tájékoztató az iskolai étkezés változásáról >>

Címkék: ,