Szüreti mulatság 2018.

Szüreti mulatság és főzőverseny

Szüreti mulatság 2018.

Szerző: admint

2018-09-10

2018. szeptember 21-én, pénteken 14.15 órakor kezdjük a gyerekekkel a programot.

szüreti mulatság és főzőversenyA szülőket (akik főznek) 13 órától várjuk.
A főzés helyszíne az iskola mögötti füves terület.
Hozzanak magukkal: a főzni kívánt étel alapanyagait, bográcsot, állványt és tűzifát, stb., mindent, amire szükség van a főzéshez, és lehetőség szerint, egy műanyag asztalt az előkészítéshez. Műanyag tányérokról, evőeszközökről, poharakról, innivalóról, stb. is az osztályok gondoskodjanak.
Legkésőbb 4-kor kezdjük a „lakomát”.
Eső esetén a főzés elmarad.

Kérjük, ne feledkezzenek meg a főzésnél, illetve az étkezésnél keletkezett hulladék összetakarításáról (a maradéknak vödrök lesznek kihelyezve, kérünk mindenkit, kizárólag ezt használják a folyékony hulladék elhelyezésére).

Mindenkit sok szeretettel várunk és nagyon kellemes időtöltést kívánunk!

Osztályonként kb. 10 kg szőlőt kérünk a préseléshez.

HÍREK