Szülői információ – „TeSzedd!” program

Szülői információ – „TeSzedd!” program

2013-09-10

Kedves Szülők!

Iskolánk csatlakozott az országos „TeSzedd!” programhoz, mely szeptember 14-én, szombaton kerül megrendezésre. Ezt a napot iskolánkban munkanapnak számítjuk, helyette szeptember 27-én (pénteken) nem kell iskolába jönni.

A szemétszedéshez a szervezők biztosítanak a gyermekek számára kesztyűket és zsákokat. Aki szeretne gyermeke osztályához csatlakozni, saját kesztyűről gondoskodnia kell!  Arra bíztatjuk Önöket, hogy tartsanak velünk, tegyünk együtt városunk tisztaságáért!

A program 9-12 óráig tart, a felügyeletet 12 óráig tudjuk biztosítani azoknak a tanulóknak, akik szülői kíséret nélkül vesznek részt a szemétszedésen.

Kérjük Önöket, hogy az üzenőben/tájékoztatóban jelezzék az osztályfőnöknek, hogy gyermekük hogyan mehet haza:

– Gyermekem szülői kísérettel vesz részt a programon.
– Gyermekem szülői kísérettel jöhet haza, 12 óráig érte megyek az iskolába.
– Gyermekem egyedül jöhet haza a program végén.

Gyülekezési helyek:

1-4. évfolyam:   08.45 -09-ig az iskola udvarán (rossz idő esetén az aulában).

5-6. évfolyam:   08.45 -09-ig a Domb utca elején a játszótér mellett. TÉRKÉP >>

7-8. évfolyam:   08.45 -09-ig a Liliom utca Naphegy dűlő kereszteződésében (a Fenyves alatt). TÉRKÉP >>

Köszönjük együttműködésüket!

Szervezők

Szeptember 27-én iskolánkban nem lesz tanítás. Ezen a napon 07,30-tól 16,30-ig ügyeletet tartunk, melyet igény szerint a jelezzenek.

Megértésüket köszönjük!