Örömmel üdvözlünk a Budaörsi 1. Számú Általános Iskola könyvtári oldalán!

… olyan csodálatos világra nyitnak ajtót-ablakot a könyvek,
amelyet semmi más úton-módon nem lehet megközelíteni”
(Fekete Gyula)

Ha teheted, gyakran látogass el erre az oldalra, ha kicsit több időd van gyere el személyesen a könyvtárba!

Itt megtudhatod, miért jó könyvtárba járni, mikor jöhetsz kölcsönözni. Megismerheted a könyvtári szabályokat, figyelemmel kísérheted az aktuális ünnepeket, jeles napokat.

Ha unatkozol, gyere, és játssz velünk itt a könyvtárban!

Részt vehetsz a színes programokon, bekapcsolódhatsz a pályázatokba, megoldhatsz rejtvényeket, fejtörőket. Olvashatsz könyvajánlókat, és megismerkedhetsz iskolatársaid modern meséivel.

Szeretettel várunk!

könyvtár

Miért jó a könyvtárba járni?

Rengeteg érdekes olvasmány közül választhatsz és kölcsönözhetsz.

Színes újságokat, folyóiratokat nézegethetsz.

Segítséget kérhetsz iskolai és házi feladataid megoldásához.

Választ kapsz azokra a kérdéseidre, melyekre csak a lexikonok, enciklopédiák adnak feleletet.

Ha unatkozol azért, mert itt mindig találsz barátokat, akikkel jobban telik az idő.

Részt vehetsz a könyvtári programokon, bekapcsolódhatsz a pályázatokba.

Sorolhatnánk még tovább, miért érdemes ide betérni, de tudod, a tapasztalat mindennél többet ér ezért:

Gyere, várunk, ha itt vagy olvass, kölcsönözz, kérdezz, játssz, érezd jól magad!

.

Népmese napja

ELÉRHETŐSÉG

Budaörsi 1. Számú Általános Iskola

Tel: +36-23/805-810
Fax: +36-23/805-823
Cím:2040 Budaörs, Hársfa u. 29.
Email:info@elsoiskolabudaors.hu
Web: elsoiskolabudaors.hu