Fogadóórák

2017. március 8. 17 óra
2017. május 3. 17 óra

Tisztelt Szülők!

A fogadóórák zökkenőmentes lebonyolítása érdekében, iskolánkban bevezettük az online regisztrációs lehetőséget. Ez a rendszer lehetővé teszi a szülők számára az időpont megválasztását, egy adott intervallumon belül.

Ezt az online rendszert az iskola honlapjának főoldaláról lehet elérni. LINK>>

Kérjük, tanulmányozzák át a fogadóórák online rendszerének rövid ismertetését:

Rövid használati útmutató:

1. A regisztrációs felület főoldalán meg kell nyomni a Fogadóóra gombot!

Budaörsi 1. Számú Általános Iskola

2. A következő panelen meg kell adnia gyermeke OM azonosítóját, majd a DINA kódját. Érdemes itt megadni az Ön érvényes e-mail címét is, hogy a válasz a helyes címre érkezzen vissza!

Budaörsi 1. Számú Általános Iskola

3. A következő panelen megjelenik az azonosított tanuló neve, valamint az őt tanító tanárok nevei. A legördülő listából ki kell választani a tanár nevét, majd a Küldés gombra kell kattintani.

Budaörsi 1. Számú Általános Iskola

4. Az új panelen kiválasztható(k) a még szabad időpont(ok), ezután ismét kattintson a Küldés gombra.

Budaörsi 1. Számú Általános Iskola

5.  A szülői felület következő paneljén megjelenik a tanár neve, a terem száma, ahol megtalálható az adott időpontban, valamint az Ön által kiválasztott időpont. Már csak a nyomtatást választhatja (ha erre szüksége van). A rendszertől egy visszaigazoló levelet is kap, ha helyes e-mail címet adott meg!

Budaörsi 1. Számú Általános Iskola

Tisztelettel kérjük a kedves Szülőket, hogy a megadott időkereteket ne lépjék túl, hogy minden érdeklődő szülő sorra kerülhessen!

.

Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönjük!

Oldalaink