Sikeres részvétel a Bolyai Matematika Csapatversenyen

matematika_verseny

Sikeres részvétel a Bolyai Matematika Csapatversenyen

Szerző: admint

2013-11-25

A 2013/2014. tanévben a versenyt 3-8. osztályos tanulók részére, évfolyamonként 4 fős csapatoknak hirdették meg. A megyei/körzeti írásbeli forduló után, a továbbjutók az országos döntőn (írásbeli és szóbeli) versenyeztek.

A megyei/körzeti forduló időpontja: 2013. október 11. (péntek)
Az országos döntő időpontja: 2013. november 23. (szombat).

Gratulálunk a  csapatoknak az elért eredményekért és  köszönet illeti a felkészítő tanárokat az odaadó munkájukért.

 

 3. évfolyam

7. hely
 Harry Potter 7/2
 Bőle Maja 3.a
 Géczy-Gaál Kornél 3.a
 Laczkó Balázs 3.a
 Szalai Zita 3.a

 Felkészítő:
 Bayer Attiláné
12. hely
Okos négyes
 Etlényi Szonja 3.b
 György Iván 3.b
 Kiss Réka 3.b
 Somogyi Kornél 3.b

 Felkészítő:
 Pásztorniczkyné Kelemen Anna
20. hely
Bajnokok
 Ballók Máté 3.c
 Bandula Beatrix 3.c
 Németh Ádám 3.c
 Strüning Noel 3.c

 Felkészítő:
 Újváriné Sipos Katalin

 

 

 4. évfolyam

1. hely
döntős
 A négy matekzseni
 Farkas Ozor 4.c
 Sajtos Kristóf 4.c
 Hauk Dávid 4.c
 Zelei Dániel 4.a

 Felkészítő:

Feiertag Andrea

 Tucsekné Farkas Hedvig
11. hely
Mágikus hármas
 Keresztes Ábel 4.c
 Kalocsai Míra 4.c
 Vész Gergely 4.c

 Felkészítő:
 Feiertag Andrea
12. hely
Matekos négyes
 Czimer Attila 4.d
 Mészáros Richárd 4.d
 Somogyi Botond 4.d
 Szabó Csongor 4.d

 Felkészítő:
 Maksainé Nagy-Barna Erika

 

 

 5. évfolyam

20. hely
 Számtalanok
 Deme Balázs 5.c
 Dankó Miklós 5.c
 Dobozi Kristóf 5.c
 Nyerges Dániel 5.c

 Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota

 

 6. évfolyam

3. hely
 Tudorok
 Föglein Vivien 6.n
 Hoffmann Lili 6.n
 Kovács Balázs 6.n
 Újvári Szilárd 6.n

 Felkészítő:
 Wallenstein Andrea
11. hely
M és M
 Czikéli Sára 6.é
 Kővári Lili 6.é
 Karácsonyi Kinga 6.é
 Rékasi Sára 6.é

 Felkészítő:
 Kalácska Barbara
12. hely
Matek-lovagok
 Besenyi Bence 6.i
 Kovács Kristóf 6.i
 Kósa Zoltán 6.i
 Nagy Zsombor 6.i

 Felkészítő:
 Gerecs Lászlóné

 

 

7. évfolyam

14. hely
 Matek kecskék
 Bata Balázs Bendegúz 7.i
 Fogarassy Bence 7.i
 Osztobányi Péter 7.i
 Sinka Martin 7.i

 Felkészítő:
 Kalácska Barbara

 

8. évfolyam

1. hely
döntős
 23xA#5*3
 Csutorás Barna 8.n
 Csutorás Bence 8.n
 Salamon Attila 8.n
 Virág Levente 8.n

 Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota
12. hely
 Császárok a másodikon
 Harsányi András 8.d
 Horváth Márton 8.d
 Muzik Mihály 8.d
 Pálffy Barnabás 8.d

 Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota
19. hely
Sziszifuszi
 Do Minh Viktor 8.i
 Nagy Ottó 8.i
 Sebeszta Zsófia 8.é
 Tóth András 8.é

Felkészítő:
 Wallenstein Andrea

 

 

Az országos döntő eredményei: 

 

 

30. hely


A négy matekzseni

 Farkas Ozor 4.c
 Sajtos Kristóf 4.c
 Hauk Dávid 4.c
 Zelei Dániel 4.a

  Felkészítő:
 Feiertag Andrea
 Tucsekné Farkas Hedvig
 
 
     
 
30. hely
23xA#5*3
  Csutorás Barna 8.n
 Csutorás Bence 8.n
 Salamon Attila 8.n
 Virág Levente 8.n

  Felkészítő:
 Rétiné Munkácsi Ágota

HÍREK