Budaörs – Városi Sportnap 2013.

Versenyeredmények

Budaörs – Városi Sportnap 2013.

Szerző: admint

2013-05-30

Budaörs Városi Sportnap – 2013. május 25. Budaörs öt iskolájának sportszerető tanulói mérték össze tudásukat tizenhárom versenyszámban, több helyszínen, 1000 főt meghaladó létszámban.
.

Városi Sportnap 2013Összesített eredmény:

1. hely     1. Számú Általános Iskola  (51 pont)

2. hely     Herman Ottó Általános Iskola (37 pont)

3. hely     Kesjár Csaba Általános Iskola (30 pont)

4. hely     Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola (28 pont)

5. hely     Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola  (22 pont)

.

Csapateredmények:  .

.

Fiú váltófutás (felsős): 3. hely

1. Gacs Barnabás 6.é

2. Szalay Olivér 5.i
3. Kósa Zoltán 5.i
4. Polgárfi Gergely 8.i
5. Pap Zsombor 8.i
6. Tóth András 7.é
7. Tóth Benjamin 6.é
8. Sárdi Gergő 8.n
.
Lány váltófutás (felsős): 1. hely
1. Némedi Eszter 5.n
2. Varga Zsuzsanna 5.n
3. Hegyi Zsófia 6.é
4. Anika Williams 6.é
5. Sebeszta Zsófia 7.é
6. Koczka Paloma 7.n
7. Juhász Debóra 8.i
8. Farkas Zita 8.n
.

Kötélhúzás 1. hely

1. Örkényi Dániel 8.i

2. Gacs Gergő 8.é

3. Patzek Patrik 8.é

4. Pap Zsombor 8.i

5. Hudák Roland 8.i

6. Sárdi Gergő 8.n

7. Bonifert Bendegúz 8.n

8. Graf András 8.n

9. Varga-Tóth Olivér 8.é

10. Pongrácz Márton 8.n

.

Fiú kosárlabda:  2. hely

1. Bonifert Bendegúz 8.n

2. Sárdi Gergő 8.n

3. Graf András 8.n

4. Sebestyén András 8.n

5. Harsányi András 7.d

6. Jenei Zalán 7.i

7. Langó András 7.i

8. Bögöti Csongor 7.i

9. Gombos Márk 6.n

.
Lány kosárlabda: 1. hely
1. Domina Gitta 7.é
2. Horváth Luca 7.é
3. Sebeszta Zsófia 7.é
4. Hegyi Zsófia 6.é
5. Fogarasi Réka 8.i
6. Kovács Júlia 8.é
7. Mohos Lilla 8.i
.
Fiú foci 7-8: 1. hely
1. Pap Zsombor 8.i
2. Varga-Tóth Olivér 8.é
3. Katona Sándor 7.d
4. Pálffy Barnabás 7.d
5. Fábiánffy Vince 7.i
6. Koródy Kristóf 7.d
7. Antal Dávid 7.d
8. Dóczi Richárd 7.d
.

Fiú foci 5-6: 3. hely

1. Kende Máté Márton 7.d

2. Harsányi András 7.d

3. Farkas Roland 5.é

4. Farkas Olivér 6.n

5. Domonkos Xavér 5.é

6. Mucsi Balázs 5.é

7. Gombos Márk 6.n

8. Horváth László 6.n

9. Vajda Balázs 6.n

10. Pap Bulcsú 4.c

11. Böde Zsombor 4.b

.

Röplabda lány: 1. hely

1. Varga Esztella Lili 8.n

2. Szalay Cintia 8.n

3. E. Kovács Zsófia 8.n

4. Farkas Fruzsina 7.d

5. Varga Szabrina 7.i

6. Kovács Anett 7.i

7. Gólya Vera 7.i

8. Regőczi Petra 7.i

.

Úszás: 1. hely

1. Rázga Kamilla 2.a

2. Dala Samu 2.a

3. Gellei  Martin 3.b

4. Gulácsi Levente 3.d

5. Somogyi Botond 3.d

6. Farkas Mirtill 4.b

7. Soltész Kíra 4.c

8. Hiri Adrienn 4.d

9. Benedek Csaba 5.i

.

Lány váltófutás (alsós): 1. hely

1. László Sára  1.b

2.Molnár Korinna  1.c

3. Molnár Bianka  2.c

4. Tóth Petra  2.a

5. Oláh Regina 3.c

6. Búza Zoé  3.a

7. Berger Viktória 4.d

8. Gyula Zsófia 4.c

9 .Schneider Léna 3.b

10. Tarczi Erika 3.c

.

Fiú váltófutás (alsós): 2. hely

1. Jandó Balázs 1.c

2. Lénárd Kristóf 1.c

3. Horváth Donát 2.c

4. Argay Balázs 2.d

5. Varga Balázs 3.d

6. Fischer Péter 3.c

7. Szombathelyi Rudolf 3.a

8. Pap Bulcsú 4.c

9. Bacskai Boldizsár 1.b

10. Pataki Hunor 3.b

11. Balázs Levente 4.b

.

Ügyességi sorverseny: 4. hely

1. Karácsonyi Dorka 1.c

2. László Bíborka 1.c

3. Major Dániel 1.a

4. Gyurina  Zalán 1.a

5. Venczli Zalán 2.d

6. Király  Zsolt 2.d

7. Tóth Petra 2.a

8. Tapasztó Laura 2.a

9. Ködmön Csenge 3.b

10. Gyula Anna 3.c

11. Ballók Melinda 3.c

12. Göndöcs Vencel 3.c

13. Fischer Péter 3.c

14. Szászi András 3.c

15. Andréka Borbála  4.c

16. Gyula Zsófia 4.c

17. Bödecs Zsombor 4.b

18. Balázs Levente 4.b

Kézilabda csapat: 1. hely

1. Szalai Zita 2.b

2. Mednyánszky Milán 3.a

3. Matuszka Ákos 3.b

4. Bödecs Barnabás 3.b

5. Besenyi Levente 3.d

6. Némedi Marcell  3.d

7. Somogyi Botond  3.d

8. Szűcs Gábor 3.d

9. Tóth Máté Dániel 3.d

10. Varga Balázs 3.d

11. Soltész Kíra 4.c

12. Torgyik Eszter 4.c

13. Löwenberger Lili 3.d

 

HÍREK