Bolyai Matematika és Magyar Csapatverseny megyei fordulójának eredményei

matematika_verseny

Bolyai Matematika és Magyar Csapatverseny megyei fordulójának eredményei

Szerző: admint

2017-11-27

A 2017/2018. tanévben a megyei versenyek november hónapban kerültek megrendezésre, 3-8. osztályos tanulók évfolyamonkénti 4 fős csapatainak.

A megyei/körzeti írásbeli forduló után, a továbbjutók az országos döntőn (írásbeli és szóbeli) versenyezhetnek tovább.

Gratulálunk a csapatoknak az elért eredményekért és köszönet illeti a felkészítő tanárokat az odaadó munkájukért.

 

A verseny megnevezése

Elért helyezés

Tanuló neve

Osztálya

Felkészítő tanár

Bolyai Matematika Csapatverseny

3.

Barna Simon
Pinczés Márk
 Popovics Milán, Schriffert Áron 

3.c

Bayer Attiláné
 

3.

Barna Simon
Pinczés Márk
Popovics Milán
Schriffert Áron

3.c

Bayer Attiláné
 

6.

Fürjes Bálint
Sajtos Olivér
Major Dániel
Hiri Olivér

6.a

Nagy Izabella
 

6.

Illy Ákos
Strüning Leon
Szánhtó Zsigmond Levente
Schriffert Péter

5.c

Rétiné Munkácsi Ágota
 

7.

Fojt Gréta
Kecskés Júlia
Szabó Jázmin
Ványai Villő

3.c

Bayer Attiláné
 

10.

Kunos Karolina
Szabó Hanna
Szappanos Richárd
Szverle Enikő

3.a

Petőné Forró Júlia
 

11.

Szelmann Botomd
Német Ádám
Kozma Vince
Ferenci Dániel

7.c

Opitzer Gáborné
 

12.

Ballók Melinda
Gyula Anna
Boros Levente Csegő
Pongor Levente

8.c

Rétiné Munkácsi Ágota
 

15.

Nagy Anna Borbála
Reichel Dóra
Matuszka Ákos
Lányi Benedek

8.

Kalácska Barbara
 

15.

Buza Bence
Kovács Sámuel
Szilágyi Balázs
Szita A Ndrás

8.a

Rétiné Munkácsi Ágota
 

17.

Balázs Lili
Borsos Kata
Szilágyi Nóra
Sztasák Janka

3.c

Bayer Attiláné
  18. Kozma Julianna
Kozma Lőrinc
Stasszer Szonja
Williams Jaxson

5.c

Rétiné Munkácsi Ágota
 

19.

Petróczi Laura
Major Lili
Szersztay Orsolya
Martonicz Petra

6.a

Nagy Izabella
  20. Ábel Márton Milán
Bödecs Gergely
Dobos Júlia
Vida Áron Pál

6.b

Gerecs Lászlóné
 

22.

Alfőldi Anna
Etlényi Szonja
Kiss Réka
Marsi Liza

7.b

Kalácska Barbara
 

29.

Kolnhofer Kata
Mizik Hanna
Nagy Sára
Papp Henrietta

4.c

Maksainé Nagy Barna Erika
 

30.

Gertner Benjamin
Farkas Levente
Horváth Botond
Kovács Samu

5.a

Rétiné Munkácsi Ágota
 

30.

Drommer Simon
György Iván
Gulrich Ferenc
Kiss Zoltán

7.b

Kalácska Barbara

 

bolyai_nyelvtan

 

A verseny megnevezése Elért helyezés Tanuló neve Osztálya Felkészítő tanár
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3. Honos Máté
Lencse Zsombor
Tamás Anna
Tamás Csenge
7.a Tungli Gabriella
  4. Bognár Márton
Dezső Domonkos
Kozma Vince
Strüning Noel
7.c Tóth Krisztina
  7. Joó Kata
Komáromi Emma
Janza Dóra
Rázga Kamilla
7.a Csutorás Kinga
  11. Burián Ákos
Rabby Adrián
Spisák Bence
Varga Bertalan
3. b Pásztornickyné Kelemen Anna
  13. Kőrösi Anna
László Sára
Ormosi- Marek Lili
Tihanyi Dóra
6.b Farkas Lilla, Simsik Zsuzsanna
  14. Ballók Melinda
Beck Ágnes
Gyula Anna
Kozma Dorottya
8.c Kapusyné Jenei Katalin
  14. Csábi-Kis Kíra
Kőrösi Olga
Venczli Alíz
Vizi Annamária
3. b Pásztornickyné Kelemen Anna
  17. Csermely Nóra
Csiszár Laura
Fazekas Rozanna
Takács-Vincze Lili
3. c Pásztornickyné Kelemen Anna

HÍREK